اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

از ساده ترین راه ها برای دریافت اقامت اسلوونی می توان به ثبت شرکت در این کشور اشاره کرد که معمولا طی زمانی کم به هدف دلخواه خواهید رسید و تعداد زیادی افراد هم از این طریق اقدام می کنند. برای اخذ اقامت اروپا از ابن طریق شما باید یک شرکت تاسیس کنید یا این که یک شرکت را در اسلوونی خریداری کنید. در این روش فرد قادر به این است که با ثبت یا خرید شرکت در اسلوونی ویزای بلند مدت تجاری را دریافت کند. همچنین با دریافت این ویزا شخص متقاضی قادر به این است که بدون داشتن هیچ محدودیتی به ۲۷ کشور عضو شینگن رفت و آمد کند. جهت ثبت شرکت در اسلوونی فرد متقاضی باید حداقل سن قانونی را داشته باشد اما هیچ حداکثری برای آن تعیین نشده است. سرپرست خانواده می تواند اقامت اروپا خود را دریافت کند و همزمان می تواند که برای دریافت اقامت فرزندان زیر سن قانونی و همسرش اقدام کند و پس از گذشت ۵ سال فرد متقاضی و خانواده اش قادر به این هستند که اجازه ی دریافت اقامت اسلوونی را بگیرند. کشور های مختلف برای سرمایه گذاری دارای قوانین و مراحل مختلفی هستند و همچنین شرایط و قوانین کشور اسلوونی با سایر کشور ها متفاوت است. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید ابتدا باید ثبت شرکت در این کشور و یا کشور های دیگر که مد نظرتان است انجام دهید و سپس شروع به سرمایه گذاری کنید. نوجه داشته باشید برای ثبت شرکت با توجه به نوع آن ها هزینه ها متغیر است و ثابت نیست. شخص متقاضی برای ثبت شرکت می تواند با مبلغ ۷۵۰۰ یورو شروع کند. برای ثبت یک شرکت معمولی باید ۲۵۰۰۰ یورو پرداخت کنید. اگر قصد ثبت شرکت در این کشور را دارید اسلوونی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این کشور با داشتن زیرساخت های قوی بهترین کشور برای ثبت شرکت از سوی متقاضیان است. این کشور از اقتصاد قوی برخوردار است و ثبت شرکت راهی است که متقاضیان زیادی برای آن اقدام می کنند و موفق به دریافت اقامت اروپا از طریق کشور اسلوونی می شوند.

کشور اسلوونی فرصت خوبی را برای افرادی که به دنبال راه اندازی تجارت بین المللی و ثبت شرکت هستند به ارمغان می آورد.

 

 

ثبت شرکت اسلوونی چگونه است؟

ثبت شرکت یکی از بهترین روش های اخذ اقامت اروپا در بین متقاضیان مهاجرت است. اسلوونی کشوری اروپایی و عضو اتحادیه شینگن است و دریافت اقامت اسلوونی به متقاضی اجازه ی کار و تحصیل در این کشور را می دهد توجه داشته باشید که کار و زندگی در اتحادیه ی شینگن با دریافت اقامت اروپا یا یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن فقط با روش ثبت شرکت و سرمایه گذاری امکان پذیر است. ثبت شرکت در اسلوونی آسان است به این منظور که برای کار در اسلوونی نیاز به هیچ سابقه کاری یا سابقه داشتن شرکت در این کشور نیست. توجه داشته باشید که هیچ کشور حوزه شینگن اول اقامت اروپا را به شما نمی دهد و کارت اقامت شما موقت و  طبق معمول  یکساله صدور می شود.

این کارت اقامت تا پنج سال از سوی کشور اسلوونی تمدید می شود و بعد از پنج سال تبدیل به اقامت اروپا ( به صورت دائم ) می شود.

 

 

مزایای ثبت شرکت در اسلوونی

 1. مالکیت ۱۰۰% شرکت ثبت شده
 2. امکان درخواست برای اخذ اقامت اروپا به صورت دائم بعد از ۳ سال
 3. امکان دریافت پاسپورت بعد از ۵ سال
 4. امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
 5. افتتاح حساب شرکتی و شخصی
 6. امکان استفاده از برند تجاری
 7. قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
 8. قابلیت دسترسی داشتن به دیگر کشور های اروپا برای سفر و سفر های تجاری

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت اروپا

 • نام شرکت (نام برند مورد نظر)
 • پر کردن فرم ثبت شرکت در اسلوونی برای اقامت اروپا
 • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
 • طرح توجیهی اقتصادی (Business Plan)
 • سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
 • کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
 • وکالتنامه (حتما باید توسط موکل امضا شود)

 

 

مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

 

ثبت شرکت در اسلوونی در ۵ مرحله انجام می شود:

 

 1. باید اول قبل از ثبت شرکت یک مشاوره خصوص ثبت شرکت در این کشور بگیرید.
 2. ترجمه سند ها و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسلوونی
 3. شماره مالیات اسلوونیایی و گواهینامه رکورد غیرقانونی برای هم سرمایه گذاران خارجی آینده برای ثبت شرکت در این کشور مورد نیاز است.
 4.  ثبت شرکت در اسلوونی بعد از گذراندن این مراحل قابل انجام است.
 5. باز کردن حساب کسب و کار به منظور ثبت شرکت در این کشور الزامی است.

 

مطلب مفید  روش های اخذ اقامت اروپا + مزایای هرکدام ( سال 2019 )

 

انواع ثبت شرکت در اسلوونی

 

شرکت با مسئولیت محدود خصوصی

 

هنگامی که کارآفرینان ۷۵۰۰ یورو سرمایه داشته باشند، قادر به راه اندازی یک کسب و کار کوچک یا متوسط با حداکثر ۵۰ نفر سهامدار هستند که این نوع از شرکت را، شرکت با مسئولیت محدود خصوصی اسلوونیایی می نامند.

دلیل نامگذاری به این اسم، داشتن محدودیت اعضای آن در مسئولیت هایشان با در نظرگیری میزان مشارکت آن ها می باشد.

در این نوع شرکت ها، یک مدیر می تواند برای تصمیم گیری های روزانه انتخاب شود.

 

شرکت با سهام مشترک اسلوونیایی

 

اگر کارآفرین خارجی سرمایه ای بیش تر از ۲۵۰۰۰ یورو داشته باشد، قادر به این است که شرکت با سهام مشترک اسلوونیایی بسازد. تعداد سهامداران در این شرکت می تواند از ۵۰ نفر بیش تر باشد و مسئولیت آن ها با توجه به میزان فعالیتشان تعیین می شود. تصمیمات اساسی در این نوع شرکت ها توسط جلسه ی عمومی سهامداران گرفته میشود.

 

مشارکت فراگیر

 

حداقل دو نفر برای تاسیس شرکت فراگیر اسلوونیایی مورد نیاز است که هر دو نفر به یک اندازه در برابر شرکت مسئول هستند حداقل سرمایه ای برای این نوع کسب و کار در نظر گرفته نشده است و شریک ها در این شرکت ها وظیفه دارند که از قوانین پیروی کنند که باید در توافق نامه ی شراکت ثبت شده باشد. همه ی شریک ها می توانند بخشی از مدیریت را در دست داشته باشند.

 

تصمیمات شرکت با مشارکت محدود

 

از انواع دیگر مشارکت می توان به مشارکت محدود اسلوونیایی اشاره کرد که از یک شریک بی نام که با توجه به میزان شراکتی که دارد در سرمایه دارای مسئولیت است و نیز از یک شریک جامع با مسئولیت نامحدود تشکیل شده است. تنها شریک های جامع در این شرکت ها می توانند تصمیمات مدیریتی را بگیرند. در بحث تصمیمات مربوط به شرکت حداقل نصف سرمایه مورد نیاز است. برای تغییر دادن تابعیت شرکت شخص خاصی نمی تواند این عمل را انجام دهد مگر این که با رای گیری کلی این کار انجام شود در غیر این صورت با روش دیگری ممکن نیست. همچنین هم برای تغییر دادن اساس نامه ی شرکت افرادی قادر به انجام این کار هستند که حداقل ۳ ربع سرمایه ی شرکت را در دست داشته باشند ولی در بعضی مواقع تصمیم دیگر افراد شریک در سهام هم حائز اهمیت است.

 

مشارکت محدود با توجه به سرمایه

 

در مشارکت محدود با توجه به سرمایه حداقل به ۵ نفر اعضا نیاز است. مسئولیت هر یک از اعضا با توجه به میزان مشارکت آنها در سرمایه قابل تعیین است. به این معنی است با توجه به سهمی که هر فرد در شرکت دارد قادر به تصمیم گیری برای شرکت است و شاید نتواند از حدی که دارد با توجه به سهمش جلو تر برود ولی در این مورد هم نظر همه ی شرکا دارای تاثیر بسیار زیادی است.

 

 

ثبت شرکت و اخذ بلو کارت اروپایی توسط مدیر عامل شرکت

 

در این روش فرصتی خوب جهت اخذ بلو کارت و اجازه کار در اتحادیه اروپا برای کسانی که اقدام می کنند دارد و در اول کار به مدیر عامل بلو کارت اروپایی اخذ می کند. توجه داشته باشید برای اقدام از این مرحله حتما باید دارای مدرک لیسانس یا بالاتر باشید. متقاضی متخصص دارای تحصیلات از دانشگاه های معتبر به عنوان پرسنل شرکت خود در شرکت تاسیس شده شروع به کار کردن می کند و تمام مراحل مثل روش قبل می باشد و تفاوت آن این است که در این روش یک سری کارهای اضافه انجام می شود و این که متقاضی باید با مدرک ثابت کند که دارای تحصیلات دانشگاهی می باشد همچنین این شخص در آینده می تواند برای اتحادیه اروپا مفید باشد که این مراحل و پر کردن فرم ها در سفارت انجام می شود زیرا موسس شرکت تحت عنوان نیروی متخصص در این کشور مشغول به کار شده است. حقوق مربوط به افراد متخصص باید توسط موسس به خودش پرداخت شود و از این رو مالیات و بیمه بیکاری و دیگر کسورات مطابق حقوق مربوطه باید پرداخت شود. طبق قوانین کار در کشور اسلوونی بیشترین حقوق برای افراد متخصص ۲۷۰۰ یورو است که ۱۲۰۰ یورو از آن مربوط به مالیات و بیمه است و مقدار باقی مانده به حساب شخصی موسس شرکت واریز می شود.

 

 

شرایط اولیه برای ثبت شرکت در اسلوونی

 

ابتدا باید نام شرکت خود را برای ثبت شرکت انتخاب کنید.

اطلاعات سرمایه گذاران شرکت و نمایندگان برای ثبت شرکت در اسلوونی باید معلوم باشد.

آدرس محل راه اندازی کسب و کار شرکت در این کشور باید دقیق و معلوم باشد.

خدمات حسابداری شرکت در اسلوونی باید فعال باشد.

فعالیت های شرکت و هدف از ثبت شرکت در اسلوونی برای دریافت اقامت اروپا باید مشخص و کاملا قانونی باشد. در این مرحله ارائه دادن طرح توجیهی اقتصادی الزامی است.

 

 

شرایط تمدید اقامت اروپا از روش ثبت شرکت

 

در کل کارت های اقامت اروپا و کارت اقامت اسلوونی که از روش ثبت شرکت دریافت میشوند یکساله هستند و در مواردی تا ۱۸ ماه اعتبار قابل صدور هستند.

کارت اقامت موقت در کل اتحادیه اروپا باید به مدت پنج سال تمدید شود تا تبدیل به اقامت اروپا به صورت دائم شود.

تمدید اقامت و اعتبار کارتهای اقامت کشورهای اروپایی فقط به وسیله ی آن کشور انجام می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی اخذ اقامت اروپا و ثبت شرکت در اسلوونی با مشاوران ما در تماس باشید. ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰   دفتر تهران

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه