اقامت اروپا با سرمایه گذاری در اسلوونی

اقامت اروپا با سرمایه گذاری در اسلوونی

اقامت اروپا

 

اقامت اروپا با سرمایه گذاری در اسلوونی

 

همیشه سرمایه گذاری در کشور های خارجی امری پر ریسک و دغدغه برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به سرمایه گذاری در اروپا بوده است و در سال های اخیر افراد زیادی بدنبال سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی بوده اند. یکی از کشورهای پر سود و مناسب برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت کشور اسلوونی می باشد. اسلوونی بدلیل موقعیت جغرافیایی ویژه، منابع طبیعی زیاد و قابل توجه، اقتصاد ثروتمند و وجود نیروهای متخصص یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد. در ادامه این مطلب توضیح مختصری در مورد آشنایی با کشور اسلوونی می دهیم و بعد به شرح چگونگی سرمایه گذاری در اسلوونی و مهاجرت به اروپا می پردازیم. با توریست کیمیا همراه باشید…

 

آشنایی با کشور اسلوونی 

 

کشور اسلوونی یک جمهوری پارلمانی است. این کشور از وضعیت اقتصادی و زندگی بسیار خوبی برخوردار است. اسلوونی بدلیل موقعیت جغرافیایی خوب و همسایگی با کشورهای ایتالیا، اتریش، مجارستان و کرواسی همواره به عنوان پل ارتباطی شبه جزیره بالکان با مرکز و غرب قاره اروپا شناخته می شود و در منطقه بسیار مناسبی برای تجارت و سرمایه گذاری قراردارد.

اسلوونی عضو اتحادیه اروپا و سازمان ناتو می باشد و برای ورود به این کشور نیازمند اخذ ویزای شینگن هستید. کشور اسلوونی طبق استاندارد های اتحادیه اروپا بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی فرقی قائل نمی شود و به عنوان امن ترین کشورها برای تجارت بین الملل و سرمایه گذاری در اروپا انتخاب شده است. پاسپورت اسلوونی طبق اطلاعات آماری سایت passport index از نظر قدرت در رده ششم جهان در سال ۲۰۱۹ قراردارد و دارندگان پاسپورت اسلوونیایی می توانند به ۱۶۳ کشور بدون اخذ ویزا آزادانه رفت و آمد کنند. 

بصورت کلی هر شخص و اتباع خارجی می توانند اقامت اروپا با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی را داشته باشند. متقاضیان بدون هیچگونه محدودیتی می توانند ثبت شرکت در اسلوونی را انجام دهند و لازم بذکر است که با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلوونی اجاره دریافت اقامت اروپا برای شما و خانواده تان صادر می شود و می توانید آزادانه در سراسر قاره اروپا رفت و آمد کنید. 

سرمایه گذاری در اسلوونی بدلیل آسان و سریع بودن، پرطرفدارترین روش اخذ اقامت اروپا می باشد این روش پس از ۵ سال منجر به اخذ اقامت اروپا بصورت دائم برای متقای و خانواده اش می شود. 

 

* نکته مهم

خدمت ویژه ما برای متقاضیان اقامت اسلوونی 

 

توریست کیمیا با همکاری هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا بواسطه بهره مندی از وکلای بین المللی امکان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا را به صورت غیرحضوری برای متقاضیان عزیز فراهم کرده است. در این روش تمامی کارهای قانونی شما توسط وکیل بین المللی انجام می شود و روال کار به متقاضی گزارش داده می شود و نیازی به حضور فیزیکی شما در کشور اسلوونی نمی باشد و پس از ثبت شرکت کارت اقامت یکساله به همراه خانواده و فرزندان    (زیر هجده سال)  تقدیم متقاضی می گردد.  اقامت اسلوونی 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰ دفتر تهران  تماس بگیرید…

 

 

مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی

  • مالکیت ۱۰۰ درصدی شرکت برای متقاضی
  • افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی معتبر و بین المللی 
  • امکان درخواست اقامت دائم اروپا پس از ۵ سال 
  • درصد مالیات بسیار کم نسبت به دیگر کشورهای اروپایی
  • بهره مندی از قوانین تجاری و گمرکی آزاد در اروپا 
  • امکان تردد آزادانه و تجارت در کل اتحادیه اروپا 
  • اجازه استفاده از نام برندهای اروپایی
  • امکان اخذ آسان ویزای دیگر نقاط جهان مانند: استرالیا، نیوزلند و …
  • بهره مندی از خدمات پزشکی و بیمه ای کشور اسلوونی 
  • اجازه تحصیل رایگان فرزندان زیر ۱۸ سال در مدارس

 

بیایید در ادامه سفری دو دقیقه ای به کشور زیبای اسلوونی داشته باشیم…

 

 

برای مشاهده ویدئو های بیشتر به کانال آپارات هلدینگ بین المللی کیمیا سپنتا مراجعه نمایید.  از همراهی شما ممنونیم

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه