اقامت اروپا از طریق کشور اتریش

اقامت اروپا از طریق کشور اتریش

کشور اتریش کشوری مدرن و دارای اقتصاد پیشرفته با مناظر طبیعی زیبا و فرهنگی غنی در اروپای غربی است. اتریش از جنوب با کشور ایتالیا و اسلوونی و در شمال با آلمان و جمهوری چک همسایه است. همسایگان شرقی و غربی آن به ترتیب اسلوواکی، مجارستان، سوئیس و لیختن اشتاین هستند. جاذبه های طبیعی این کشور مانند رودخانه های پر اب و جنگل های بسیار زیبا از دلایلی است که سالانه هزاران نفر را برای گردشگری راهی این کشور می کند. شهر وین پایتخت اتریش است این شهر ساختاری ترکیبی از سنت و مدرنیته است. معماری زیبای این شهر در کنار زندگی مدرن آن، وین را به عنوان بهترین شهر جهان برای بسیاری از افراد از سراسر جهان جهت تفریح و زندگی تبدیل کرده است. طبیعت بسیار زیبا، ساختار شهری مدرن و سلطنتی، اقتصاد رو به رشد، امنیت بالا و رفاه اجتماعی زیاد سبب شده سالانه عده زیادی قصد مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اتریش را داشته باشند.  زبان رسمی مردم کشور اتریش زبان آلمانی است و واحد پول این کشور یورو می باشد. کشور اتریش در سال ۱۹۹۵ به اتحادیه اروپا و سپس به کشورهای عضو شینگن پیوست. به همین جهت یکی از کشور هایی است که برای ورود باید ویزای شینگن دریافت نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی روش های اقامت اتریش و اخذ اقامت اروپا را بررسی می کنیم با توریست کیمیا همراه باشید. 

 

 

مهاجرت به اتریش برای اخذ اقامت اروپا، از طریق روش های متعددی برای افراد متقاضی مهاجرت به اتریش امکان پذیر است.

روش های اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اتریش

  1. مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
  2. مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی 
  3. مهاجرت به اتریش از طریق کار
  4. مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
  5. مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

 

برای ثبت شرکت در اتریش با هدف اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اتریش و توسعه فعالیت تجاری و اقتصادی، مدیر عامل شرکت باید تقاضای خود را مبنی بر تاسیس یک شرکت با نام مشخص برای اتریش ارسال نماید، ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار نیازمند ارائه یک طرح توجیحی برای توضیح و شفاف سازی کسب و کار شما می باشد این طرح کسب و کار یا (Business Plan) باید کاملا گویای طرح پیشنهادی شما و آینده کسب و کار باشد. پس از آن لازم است یک حساب بانکی افتتاح و معرفی کند. اتریش برای این روش اقامتی، قوانین ویژه ای هم برای سهام دار و خانواده او وضع کرده است.  

 

اقامت اتریش با استفاده از تمکن مالی و خرید ملک در نگاه اول به نظر می رسد به افرادی اختصاص دارد که از وضعیت مالی بسیار عالی برخوردار هستند. خرید ملک در اتریش یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است. البته این روش به تنهایی، مدرک اقامت را به شما نخواهد داد.

لازم است در این جا ذکر کنیم که زندگی در اتریش نسبتا گران است. تمکن مالی از نظر دولت اتریش به این معنا است که سرپرست خانواده بتواند در هر ماه به طور متوسط حدود ۲۰۰۰ یورو درآمد داشته باشد. اگر بتوانید ثابت کنید که میزان درآمد ماهانه شما ثابت است و حساب بانکی شما از اعتبار کافی برخوردار باشد، اقامت اتریش از طریق تمکن مالی برای شما بلامانع خواهد بود و با رعایت قوانین می توانید نسبت به مهاجرت اقدام کنید.

 

کشور اتریش اقتصاد بسیار فعالی دارد، بنابراین به راحتی می تواند متناسب با سلیقه، توانایی ها، مهارت ها و تخصص خود در این کشور، یک شغل مناسب بیابید. بهترین و سریع ترین راه برای گذر از مراحل قانونی دریافت ویزای کار این است که از سوی کارفرما در اتریش، یک دعوت نامه برای شما ارسال شود. در این روش پس از شروع کار و پس از گذشت ۳ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم اروپا اقدام کنید.

 

در این مقاله بهترین و سریع ترین روش های اخذ اقامت اروپا از طریق اتریش را برای شما شرح دادیم برای اطلاع بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه