اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

 

مهاجرت به اسلوونی و اخذ اقامت اروپا

 

اسلوونی، کشوری کم‌جمعیت می‌باشد که در قاره‌ی اروپا واقع شده و  همسایه  کشورهایی نظیر ایتالیا، اتریش، کرواسی و مجارستان می باشد. این کشور زیبا از طبیعتی بکر و فوق العاده برخوردار است و از موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای بهره می‌برد. کشور اسلوونی از نظر اقتصادی، صنعتی و کشاورزی، پیشرفت‌های زیادی را در چند دهه‌ی اخیر داشته است و همین مسئله باعث شده تا دیدگاه جهانیان نسبت به این کشور، تغییر کند و توجه تمامی افراد بخصوص سرمایه گذاران را به خود جلب کند. اسلوونی کشوری با آب و هوایی متنوع میباشد زیرا در مناطق کوهستانی اش آب و هوایی سرد و کوهستانی و در مناطق جنوبی آب و هوایی معتدل دارد و به خاطر وجود این نوع آب و هوا اسلوونی بسیار مناسب کشاورزی میباشد. واحد پول این کشور از سال ۲۰۰۷ تبدیل به یورو شد. زبان مردم کشور اسلوونی “اسلوانیایی” میباشد. قابل ذکر است که اسلوونی جزو اتحادیه اروپا، اتحادیه شینگن و سازمان ناتو هم میباشد. با توریست کیمیا همراه باشید.

 

این روزها کشور اسلوونی به دلیل سطح بالای درآمد، وجود مناظر طبیعی بکر و شگفت انگیز، آب و هوای مناسب، اقتصاد قوی و رضایت شهروندان از زندگی به یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت و ادامه‌ی زندگی، تبدیل شده است.

 

اقامت اسلوونی به عنوان یکی از کشورهای اروپایی و عضو شینگن می‌تواند به شما اجازه دریافت اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا و همچنین زندگی در کل منطقه شینگن را بدهد. کشور اسلوونی در اروپای مرکزی قرار گرفته است و با کشورهای ایتالیا، اتریش، کرواسی و مجارستان دارای مرز مشترک است. راه‌های متفاوتی برای مهاجرت به اسلوونی وجود دارد که در زیر آنها را بررسی می‌کنیم.

 

مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در کشورهای اروپایی و سرمایه‌گذاری در آن‌ها به منظور اخذ اقامت اروپا، ازجمله روش‌هایی است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و صاحبان سرمایه با متمرکز کردن تمامی یا بخشی از سرمایه‌ خود در کشورهایی همچون اسلوونی، به کسب درآمد و اخذ اقامت دائم آن کشور به‌طور همزمان پرداخته‌اند.

آسان ترین راه برای گرفتن اقامت اسلوونی، مهاجرت تجاری است. در واقع این راه تنها راه ممکن برای اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلوونی به صورت دائم می باشد. اقامت اسلوونی از این روش ابتدا یک ساله است اما با رعایت نکات و شرایط لازم به اقامت ۵ ساله منجر می‌شود. پس از ۵ سال اقامت، می‌توان درخواست اقامت دائم اسلوونی را نمود.

 

شرایط:

  • ٧۵٠٠ یورو سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت
  • از این طریق این روش متقاضی شرط حضور در کشور اسلوونی را ندارد.
  • امکان زندگی و رفت و آمد آزادانه در سایر کشورهای محدوده شینگن 
  • و در صورتیکه متقاضی از نظر تحصیلی پایین تر از مدرک لیسانس باشد نیاز به خرید ملک به مبلغ ۵۰ هزار یورو میباشد. 

 

مزایای ثبت شرکت در اسلوونی

  • افتتاح حساب بانکی بین المللی و معتبر
  • امکان استفاده از برند های اروپایی
  • مالکیت ۱۰۰ درصدی شرکت بدون شریک
  • امکان استفاده از قوانین تجاری و گمرکی آزاد
  • اجازه سفر – اقامت و تجارت آزادانه در تمامی کشور های اروپایی عضو شینگن
  • سهولت اخذ ویزای دیگر نقاط جهان مانند: آمریکا – استرالیا – نیوزلند و …

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه