اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

 

متقاضیان اخذ اقامت اروپا می توانند با ثبت شرکت در کشورهای اروپایی علاوه بر توسعه فعالیت های تجاری در کشور مذکور از مزایای فراوانی از جمله اخذ اقامت کشور مد نظر برای خود و خانواده بهره مند شوند.

توریست کیمیا به عنوان زیر مجموعه موسسه حقوقی کیمیا سپنتا با همکاری کارشناسان خبره در خصوص توسعه تجاری و ثبت شرکت و دریافت اقامت اروپا فعالیت داشته و با داشتن تجاربی ارزنده با همکاری مستمر با سازمانها و شرکتهای اروپایی جهت راه اندازی کسب و کار و انجام امور مرتبط، برای متقاضیان عزیز فعالیت می نماید.

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت است، اما هر کشور در این خصوص قوانین مخصوص به خود را در ارتباط با میزان سرمایه گذاری و مدیریت دارد. بطور مثال در کشورهایی چون آلمان، ایتالیا، اتریش، اسلوونی و فرانسه از ابتدا متقاضی می تواند به عنوان مدیر عامل شرکت خود معرفی شود و پس از ثبت شرکت وارد مراحل اخذ اقامت می شود ولی در کشورهایی چون اسلواکی و لهستان شخص خارجی نمی تواند مدیرعامل شود و لازم است شخصى که تابعیت آن کشور را داراست در ابتدا مدیر شرکت باشد و پس از ثبت، امکان مدیریت شرکت وجود دارد.

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق ثبت شرکت، راه اندازی تجارت وکار، سرمایه گذاری، خرید ملک و ویلا و احداث کارخانه امکان پذیر می باشد.

مدت زمان بدست آوردن این اقامت در چندین ماه امکان پذیر بوده و متقاضی، پس از آن می تواند با اخذ کارت اقامت اروپا، به راحتی در کلیۀ کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا که عضو پیمان شینگن هستند، تردد کنند.

بنابراین با داشتن اقامت اروپا شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و انگلستان و حتى آمریکا را به راحتى دریافت نمایید.

اشخاصی که هدف سرمایه گذاری در اروپا را دارند می توانند برای بسیاری از کشورها اقدام نمایند.

 موسسه حقوقی کیمیا سپنتا  برترین ارائه کننده مشاوره حقوقی در زمینه سرمایه گذاری در اروپا است .

اقامت در اتحادیۀ اروپا و عضو پیمان شینگن، از طریق ثبت شرکت و راه اندازی یک تجارت در چندین ماه امکان پذیر میباشد.

 

مزایای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

 

  1. تکمیل پرونده و تهیۀ مدارک برای اخذ اقامت در کمتر از ۳ ماه
  2. کمترین هزینۀ ثبت شرکت
  3. اخذ اقامت قطعی اتحادیۀ اروپا و پیمان شینگن در سریع ترین زمان
  4. قابلیت کار، زندگی و تحصیل در سایر کشورهای اروپایی پس از اخذ اقامت اروپا
  5. تهیه و تکمیل مدارک در کمتر از ۳ماه
  6. هزینۀ کم مسکن و خرید آن از طریق وامهای بانکی