خرید بیزینس آماده در اروپا

خرید بیزینس آماده در اروپا

خريد بيزينس آماده در اروپا

طرح کسب و کار (Business Plan) یا بیزینس پلن چیست ؟

طرح کسب و کار برای اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت یک ضرورت است. 

 

دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از راحت ترین روش های اخذ اقامت اروپا می باشد و یکی از مهم ترین مدارکی متقاضیان لازم دارند طرح کسب و کار یا بیزینس پلن است. فردی که قصد دارد ویزای سرمایه گذاری دریافت کند، نیاز به راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در اروپا را دارد که این کسب و کار باید بصورت کامل بررسی شود و آینده کسب و کار کاملا روشن و واضح باشد. در طرح کسب و کار باید همه ی موارد از جمله: نوع فعالیت، تعداد کارمندان، آینده فعالیت، میزان درآمد، میزان سود دهی و … کاملا توضیح داده شود.

بیزینس پلن یک استاندارد بین المللی دارد که توسط وکلای خبره و کارشناسان این حوزه طراحی می شود. در داخل کشور طرح کسب و کار صرفا برای پر کردن پرونده و تکمیل مدارک استفاده می شود اما در اروپا این طرح کسب و کار توسط متخصصین بررسی می شود و باید به تایید آنها برسد تا سرمایه گذاری شما مورد قبول واقع شود بصورت کلی درصد بالایی از درخواست های رد شده برای متثاضیان مربوط به طرح کسب و کار ناقص یا غیر استاندارد می باشد و در مرحله تایید بیزینس آماده با مشکل مواجه می شوند.

 

حال کارشناسان و وکلای متخصص ما در زمینه طراحی بیزینس پلن در خدمت متقاضیان عزیز هستند و شما می توانید برای مشاوره رایگان با شماره دفتر تهران تماس بگیرید.  ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰

 

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت اروپا برای بیزینس، خرید بیزینس آماده در کشور های اروپایی می باشد که در این روش مواردی از بیزینس های طراحی شده آماده به متقاضیان ارائه می گردد و توضیحات و مشاوره کاملی در خصوص بیزینس مربوطه به متقاضی ارائه می شود و از طریق این کسب و کار آماده اقامت اروپا برای متقاضی و خانواده اخذ می شود.

یکی از روشهای اخذ اقامت از کشور های اروپایی خرید یک بیزینس آماده است متقاضی می تواند از طریق مشاوره ما و معرفی نسبت موضوع بررسی های لازم را انجام دهد.

 

مزایای خرید بیزینس آماده نسبت به روش ثبت شرکت

  1. با خریداری بیزینس آماده شما بدون نگرانی و دردسر، کسب و کار خود را شروع می کنید.
  2. در این روش متقاضی به صورت کامل با میزان سود دهی و سوابق بیزینس معرفی شده آشنا می شود.
  3. برای اخذ اقامت اروپا روشی سریع و راحت می باشد
  4. تمدید مجوز اقامت در سال های بعد به راحتی صورت می پذیرد.

مزایای بهره مندی از یک بیزینس استاندارد:

  1. سهولت در اخذ اقامت اروپا
  2. به محض دریافت اقامت اروپا شغل و درآمد شما مهیا است.
  3. نگاه مقامات محلی به شما متفاوت خواهد بود چون به شکل واقعی انتقال سرمایه انجام شده است.
  4. بهره مندی بیشتر از امکانات بانکی و اعتبار
  5. از این طریق نیازی به حضور دایمی شما در آن کشور نیست.

 

مهاجرت به اروپا را با ما تجربه کنید بهره مندی بیش از ۱۰ سال تجربه – حضور وکلای بین المللی و کارشناسان متخصص تضمین ماست.

برای مشاوره رایگان در خصوص بهترین راه اقامت اروپا – خرید بیزینس آماده – طراحی بیزینس پلن و …. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه