روش های اخذ اقامت اروپا + مزایای هرکدام ( سال ۲۰۱۹ )

روش های اخذ اقامت اروپا + مزایای هرکدام ( سال ۲۰۱۹ )

اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا

 

در این مطلب در خصوص شرایط و روش های اخذ اقامت اروپا توضیح می دهیم برای آشنایی اخذ اقامت اروپا در ادامه با توریست کیمیا همراه باشید. 

قاره اروپا سومین قاره بزرگ جهان از نظر جمعیت است. قاره اروپا از ۵۰ کشور تشکیل شده است. حدود ۱۱ درصد از جمعیت جهان در اروپا زندگی می کنند.

کشورهای صنعتی بسیاری را دارا می باشد که بزرگترین مراکز صنعتی شامل کشورهای آلمان، ایتالیا، انگلستان، اوکراین و قسمتی از روسیه می باشد.

با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب، کشاورزی – جنگلداری و ماهیگیری از رونق بسیار خوبی در اروپا برخوردار است. 

تکنولوژی و صنعت پیشرفت و سرعت زیادی در این قاره دارد در اکثر کشورهای اروپا برای تامین برق از ذغال سنگ استفاده می شود و تقریبا ۲۵ درصد برق قاره اروپا از انرژی هسته ای تامین می شود. 

قاره اروپا یکی از بهترین مقاصد دنیا برای مهاجرت و اقامت است. قاره اروپا از نظر زندگی، رفاه، زیبایی، سطح درآمد و تکنولوژی در سطح بالایی می باشد.

به همین دلیل بسیاری از افرادی را که در کشور های دیگر زندگی می کنند را ترغیب می کند تا برای مهاجرت و اقامت اروپا اقدام کنند. 

 

روش های اخذ اقامت اروپا

 

مهاجرت و اخذ اقامت روش های متفاوتی دارد: 

 

 1. اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت
 2. اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری
 3. اقامت اروپا از طریق تمکن مالی
 4. اقامت اروپا از طریق ازدواج
 5. اقامت اروپا از طریق تحصیل 
 6. اقامت اروپا از طریق کار 

 

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، از پرطرفدارترین راه های مهاجرتی می باشد. 

ثبت شرکت در کشورهای اروپایی نیاز به طرح کسب و کار قوی دارد و در صورتی که کسب و کار مورد تایید کشور مورد نظر واقع شود، کارت اقامت به صورت موقت و یکساله صادر می شود.

و پس از ۵ سال به اقامت دائم تبدیل می شود. اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، برای حداکثر ۴ خانواده به عنوان سهامدار شرکت امکان پذیر است.

و متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان خود (فرزندان زیر ۱۸سال) نیز درخواست اقامت کند. 

نکته مهم این است که فرزندان بالای ۱۸ سال تحت تکفل سرپرست خانواده محسوب نمی شوند و هر کدام باید جداگانه برای دریافت اقامت اقدام نمایند.

همچنین یکی از بهترین مزایای این روش اخذ اقامت اروپا بدون حضور فیزیکی می باشد که در صورت درخواست متقاضی می تواند حضور فیزیکی در کشور اروپایی نداشته باشد.

 

مزایای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

 

 1. امکان کار بدون محدودیت در کشورهای اروپایی
 2. ثبت شرکت، ایجاد کسب و کار در کشورهای اروپایی
 3. مالکیت ۱۰۰ درصد شرکت برای متقاضی
 4. دریافت اقامت برای چند خانواده به صورت همزمان
 5. امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های بین المللی و معتبر 
 6. عدم محدودیت سنی برای متقاضیان اخذ اقامت 
 7. اخذ اقامت اروپا بدون حضور فیزیکی
 8. عدم نیاز به مدرک زبان
 9. امکان استفاده از امکانات رفاهی مانند: بیمه، وام بانکی
 10. امکان خرید ملک، تردد آزادانه در تمامی کشور های عضو شینگن

 

 

اقامت اروپا
اقامت اروپا

 

 

در بیشتر کشورهای اروپایی با سرمایه گذاری و ۵ سال زندگی، متقاضیان می توانند جهت اقامت دائم اقدام نمایند.

همچنین متقاضیان اقامت اروپا می توانند، اوراق قرضه دولتی در کشور مورد نظر را به ارزش تعیین شده خریداری کنند و برای خود و خانواده اقامت دائم اروپا را اخذ نمایند.

این روش به دلیل اینکه یک سرمایه گذاری امن و بدون ریسک می باشد نیز پرطرفدار است.

روش سرمایه گذاری نیز مانند روش قبلی شرط حضور ندارد و متقاضی می تواند اقامت اروپا بدون حضور فیزیکی را داشته باشد.

 

مزایای اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

 

 • سریع ترین روش اخذ اقامت در اروپا
 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • عدم نیاز به ثبت شرکت و راه اندازی تجارت در اروپا
 • معاف از پرداخت مالیات سالانه
 • عدم محدودیت سنی
 • امکان اخذ اقامت بدون حضور فیزیکی
 • امکان تردد آزادانه و زندگی در تمام کشور های اروپایی

 

اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی به اشخاصی تعلق می گیرد که از پشتیبانه مالی بالایی در کشور خود برخوردار باشند.

شما برای اقامت اروپا از طریق تمکن مالی باید مبلغی (بستگی به کشور مورد نظر) در یک حسابی داشته باشید و علاوه بر آن باید درآمد ثابت ماهانه داشته باشید.

متقاضی اگر ماهانه حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ یورو درآمد داشته باشد و از خود و خانواده اش حمایت مالی کند، واجد شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی می باشد. 

 

این درآمد از چهار روش می تواند ثابت شود :

 

 1. سود سپرده بانکی
 2. حقوق بازنشستگی
 3. سهام شرکت بورسی
 4. اجاره نامه ملک

 

 

اقامت اروپا
اقامت اروپا

 

مزایای اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

 

 • آسان ترین روش اقامت اروپا
 •  معافیت از پرداخت مالیات سالانه
 • عدم نیاز به مدرک زبان در بیشتر کشورهای اروپایی
 • آسان بودن تمدید اقامت اروپا
 • امکان استفاده از امکانات عمومی مانند پزشکی و درمانی

 

کشورهای اروپایی برترین دانشگاه های دنیا را در خود جای داده اند، علاوه بر آن رایگان بودن تحصیل در بیشتر کشورهای اروپایی، هر فردی را از سراسر دنیا جذب خود می نمایند. 

با توجه به اینکه دانشگاه های اروپا بسیار معتبر هستند و تحصیل در اکثر این دانشگاه ها رایگان است، بنابراین تحصیل در اروپا می تواند گزینه مناسبی برای اخذ اقامت اروپا و ادامه تحصیل باشد. 

دانشجویانی که در اروپا تحصیل می کنند، با توجه به مقطع تحصیلی در هفته از ۱۰ ساعت تا ۳۰ ساعت اجازه کار پاره وقت دارند و پس از فارغ التحصیلی و دریافت مدرک، در صورتی که مشغول به کار شوند، امکان اخذ اقامت اروپا را دارند.

بطور کلی برای تحصیل در اروپا و اخذ اقامت اروپا متقاضی نیاز به دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور مورد نظر دارد و پس از اخذ پذیرش تحصیلی باید برای دریافت ویزای دانشجویی اقدام نماید.

 

مزایای اقامت اروپا از طریق تحصیل 

 

 • تحصیل در برترین دانشگاه های جهان
 • رایگان بودن تحصیل در برخی از کشورهای اروپایی
 • امکان کار پاره وقت در هفته برای دانشجو
 • امکان دریافت اقامت بعد از فارغ التحصیلی و مشغول بودن به کار
 • بهره مند بودن امکانات رفاهی از جمله، بیمه، حساب بانکی و …

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت اروپا می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰ | ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۷۰

 

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

11 دیدگاه

 • ممنون از مطلب خوبتون منم دنبال اقامت اروپا هستم فقط تو کشور مورد نظرم شک دارم حتما مزاحمتون میشم برای مشاوره

  پاسخ
  • سلام ممنون از توجه شما برای مشاوره و راهنمایی در مورد اقامت اروپا و ویزای شینگن میتونید با شماره ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰ دفتر تهران تماس بگیرید. در خدمتیم

   پاسخ
 • اطلاعات خوبی بود

  پاسخ
 • سلام من ۳۸ سالم هست به همراه همسر و یک فرزند ۷ ساله میخوام اقامت اروپا رو بگیرم آیا با ملک خریدن میتونم این کار رو بکنم و با خانواده اقامت رو بگیرم یا خیر ؟؟؟ ممنون

  پاسخ
  • سلام خدمت شما
   بله از طریق خرید ملک میتونید ولی پیشنهاد ما اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلوونی هست که کارشناسان و وکلای ما در کوتاه ترین زمان ممکن کارت اقامت اروپا رو براتون اخذ می کنیم. برای مشاوره رایگان با دفتر الهیه ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام رشته تحصیلی من آشپزی هست و مدرک هتلداری دارم ۲۹ سالم و متاهل هستم میتونم به همراه همسرم که ایشون هم دندانپزشک هستند مهاجرت کنم به اسلوونی ؟؟؟؟

  پاسخ
  • بله شما و همسرتون شرایط بسیار خوبی دارید و کشور اسلوونی هم از این شرایط به خوبی استقبال میکند لطفا برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره در خصوص اقامت اروپا با شماره ۰۲۱۲۲۲۰۴۲۴۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من فوق لیسانس بازرگانی دارم ٣۶ سالمه و یک فرزند ۴ ساله هم دارم برای اخذ اقامت اروپا از چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟؟؟ بهترین روش و سریعترین روش اقامت اروپا رو میشه بفرمایید ؟ باتشکر

  پاسخ
  • با سلام و احترام در حال حاضر تنها و سریع ترین روش برای رسیدن به اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در کشور اسلوونی هست. که منجر به اقامت دائم می‌شود. اقامت اسلوونی راهی هست برای ورود شما به اتحادیه اروپا و حوزه شینگن که ظرف ۳ ماه شما میتونید به اقامت اروپا برسید . ممنون از توجه شما

   پاسخ
 • با عرض سلام برای گرفتن اقامت اروپا با مدرک لیسانس کشاورزی کدوم روش بهتره بنده ۲۸ سالمه و مجرد هستم ؟ لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • با سلام
   به دلیل داشتن مدرک تحصیلی در رشته کشاورزی بهترین راه برای گرفتن اقامت اروپا برای شما از طریق کشور اسلوونی می باشد زیرا منبع درآمد کشور اسلوونی ابتدا از طریق کشاورزی و بعد از آن از طریق داروسازی می باشد
   برای گرفتن اقامت کشور اسلوونی شما می بایست در کشور اسلوونی یک شرکت برایتان ثبت شود تا بعد از آن اجازه افتتاح حساب و دریافت کارت اقامت را داشته باشید. برای مشاوره بهتر و رایگان هم میتوانید با شماره ۰۲۱۲۲۱۸۰۵۵۱ دفتر مرکزی تماس بگیرید.

   پاسخ

افزودن یک دیدگاه