ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی اسپانیا

کشور اسپانیا جزو بزرگترین کشور های اروپایی و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا و یکی از اعضای ثابت این اتحادیه می باشد. زندگی در اسپانیا به دلایل مختلفی مورد توجه و علاقه بسیاری از مردم و گردشگران در سراسر دنیا قرار گرفته است. کشور اسپانیا دارای جاذبه های فراوانی برای زندگی می باشد. اولین و مهم ترین دلیل این موضوع این باشد که اسپانیا بهترین شرایط آب و هوایی را در بین بسیاری از کشور های جهان و اروپا دارد. همچنین هزینه های زندگی در اسپانیا در بسیاری از جهات از کشور هایی مانند آلمان و انگلستان پایین تر است. کشور اسپانیا از اعضای اتحادیه اروپا و شینگن است و همچنین پنجمین کشور بزرگ اروپا می باشد لازم به ذکر است برای سفر به اسپانیا نیازمند به اخذ ویزای شینگن هستید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

ویزای طلایی اسپانیا چیست ؟ 

قانون مهاجرتی ویزای طلایی اسپانیا یک برنامه مهاجرتی جدید است که توسط دولت اسپانیا برنامه ریزی شده است. اسپانیا برنامه ی ویزای طلایی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد. علاقه مندان می توانند با سرمایه گذاری ۵۰۰,۰۰۰ یورو در املاک و مستغلات اسپانیا همراه خانواده اقامت اروپا و این کشور را دریافت کنند. ویزای سرمایه گذاری اسپانیا هر دو سال تمدید می شود. بعد از ۵ سال می توانید اقامت اروپا دائم و بعد از ۱۰ سال شهروندی این کشور را دریافت کنید. برای حفظ و تمدید ویزای اقامت موقت نیازی به زندگی در اسپانیا نیست اما اگر بخواهید اقامت دائم اسپانیا را بدست آورید باید هر سال ۶ ماه را در اسپانیا بگذرانید. گُلدن ویزای اسپانیا یا همان ویزای طلایی اسپانیا در حال حار یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی جهان محسوب می شود همچنین ایرانیان نیز علاقه زیادی به مهاجرت به اسپانیا دارند. حال اگر شما عزیزان قصد مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا را دارید در ادامه این مطلب با توریست کیمیا همراه باشید.

 

اخذ اقامت اروپا دائمی و اخذ شهروندی اسپانیا

بعد از ۵ سال زندگی در اسپانیا می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. بعد از ۱۰ سال زندگی در اسپانیا می توانید برای شهروندی درخواست دهید. اگرچه اقامت موقت (ویزای طلایی)، بدون نیاز به زندگی در کشور به راحتی تمدید می شود، اما برای دریافت اقامت دائم و شهروندی باید متقاضی و خانواده اش مقیم اسپانیا باشند. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان، پرتغال را انتخاب می کنند زیرا چنین شرطی برای دریافت اقامت دائم اروپا ندارد.

به طور کلی برای اخذ تابعیت یا شهروندی دائم اسپانیا باید به مدت ۱۰ سال در این کشور اقامت داشته باشید و پس از ۱۰ سال حق شهروندی اسپانیا به شما داده می شود. البته این مووع برای کشورهای آمریکای لاتین به مدت ۲ سال می باشد ولی برای ایرانیان و سایر کشورهای دیگر این مدت ده سال می باشد. (باید ده سال در اسپانیا زندگی کنید.)

 

ویژگی های ویزای طلایی اسپانیا

  1. ۵۰۰,۰۰۰ یورو سرمایه گذاری
  2. اقامت همه ی اعضای خانواده
  3. انعطاف پذیری ، بدون نیاز به اقامت
  4. اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
  5. شهروندی اسپانیا بعد از ۱۰ سال
  6. امکان سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا

 

در ادامه می توانید ویدئویی زیبا از شهر بارسلون در اسپانیا را مشاهده نمایید.

توریست کیمیا راحت‌ ترین و سریع ترین روش برای اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اروپا برای شما و خانواده است. وبسایت گردشگری توریست کیمیا وابسته به هلدینگ بین المللی کیمیاسپنتا و آژانس هواپیمایی آگرین گشت است که ارائه دهنده مطالب گردشگری و اقامت اروپا می باشد.

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه